Wakacyjny Intensywny Kurs Tańca!

Posted By: admin Posted In: Aktualności Date Posted: Lipiec 14th, 2013 Comments: Możliwość komentowania Wakacyjny Intensywny Kurs Tańca! została wyłączona
wakacyjny kurs tańca kielce

Szkoła Karoliny Bilskiej „Świat Tańca” zaprasza wszystkich na wakacyjną edycję Intensywnych Kursów Tańca dla każdego.

Wiadomo, że taniec przynosi same korzyści, poprawia zdrowie fizyczne i psychiczne, wydzielają się endorfiny
dzięki czemu człowiek jest szczęśliwszy to główny powód dla jakiego prowadzimy zajęcia tańca w szkole Świat Tańca.
Przy okazji intensywnego kursu można zadbać o figurę, kondycję i miło spędzić czas, poznać nowych ludzi i tańczyć przy gorących rytmach.

Kurs wakacyjny odbywa się od poniedziałku do piątku codziennie wieczorową porą po 90 min każde zajęcia, prowadzone przez doświadczonych, dyplomowanych i utytułowanych instruktorów tj. Karolina Bilska, wielokrotna Mistrzyni Polski i zdobywczyni czwartego miejsca podczas Pucharu Świata w Lyon 2013.
Intensywne kursy tańca odbywać się będą 15-19 lipca w szkole Świat Tańca, przy ul. Wróblewskiego 3, w Willi Magnat.

Przewidziane zajęcia dla par dorosłych w każdym wieku, taniec towarzyski walc, tango itp, oraz cha-cha, rock’n’roll , taniec użytkowy, weselny salsa. Oferta bogata jest również dla pań, które tańczą bez partnera, chcą tańczyć, ruszać się i mają dość nudnych fitnessowych zajęć.
Szkoła Świat Tańca i choreograf Karolina Bilska przygotowująca pary do show „Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą” specjalizuje się w przygotowaniach do pierwszego tańca weselnego, aby był on niezapomnianym przeżyciem, wspaniałym wspomnieniem i wyjątkowym prezentem dla gości od pary młodej.

Aby zapisać się na kurs należy wysłać sms pod nr tel. 0 662 555 552
z treścią: imię nazwisko,
nr tel kom, zapisuję się na intensywny kurs tańca grupa
PARY/SOLO dni 15-19.07

Zapraszamy!Comments are closed.