Aktualności

Nowy Sezon Taneczny


 

Szkoła Karoliny Bilskiej „Świat Tańca” ma zaszczyt zaprosić Państwa na nowy sezon taneczny, który rozpocznie się już 17 października 2015!
Mamy w ofercie wspaniałe i sprawdzone kursy tańca na których czują się Państwo bardzo dobrze jak taniec towarzyski w parach, latino solo dla pań, salsa w parach i solo. Natomiast mamy w tym sezonie również dodatkową ofertę nowych kursów, stworzonych po to aby spełnić Państwa wszelkie oczekiwania. Każdy ma inną osobowość i potrzeby dlatego staramy się aby każdy w szkole Świat Tańca mógł znaleźć coś dla siebie i czuć się swobodnie. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych tancerzy, instruktorów z uprawnieniami instruktorskimi. Do Państwa dyspozycji są dwie pięknie urządzone sale, wyposażone w profesjonalne nagłośnienie sufitowe oraz lustra. Już niebawem planujemy dla Państwa kolejną niespodziankę.
Już 17 września rozpoczynamy akcję TANIEC!
Serdecznie zapraszam!

Więcej info i szczegóły pod nr tel. 0 662 555 552
Zapraszamy!


Wakacyjne intensywne kursy tańca!

Świat Tańca zaprasza na wakacyjne szaleństwo taneczne, czyli Intensywne Wakacyjne Kursy Tańca!

termin: 30 lipca – 03 sierpnia lipca 2012, pon-pt o stałych porach:

Taniec towarzyski w parach 18.30-20.00
Ladies latino solo dla pań 20.00-21.30

Koszt kursów to 100zł /os za 5 zajęć po 90 min.
Zapisz się już teraz wysyłając sms (imię i nazwisko + grupa)

Pozdrawiam Karolina Bilska!

Więcej info i szczegóły pod nr tel. 0 662 555 552
Zapraszamy!Event Taneczny Spotkanie z Robertem Rowińskim

Po raz kolejny ŚWIAT TAŃCA organizuje wyjątkowy Event taneczny z cyklu „ŚWIAT TAŃCA Z GWIAZDAMI”. Tym razem mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w niepowtarzalnej imprezie z udziałem aktualnych mistrzów Polski, która odbędzie się 20 maja 2012 w Niedzielę na Sali Kryształowej w Willi Magnat w Kielcach.
„ŚWIAT TAŃCA Z GWIAZDAMI – ROBERT ROWIŃSKI”
„ŚWIAT TAŃCA Z AKTUALNYMI MISTRZAMI POLSKI SALSA SHINE KAROLINA BILSKA & ROBERT ROWIŃSKI”

Godzina 18:00
Zakończenie dnia Eventem Tanecznym, pokazy tańca par młodzieżowych szkoły tańca, mini formacji oraz pokaz Show – finałowego tańca salsy i latin show w wykonaniu Mistrzów Polski Karoliny Bilskiej i Roberta Rowińskiego, a także pokaz multimediów z kursów tańca oraz wspólna nauka tańca i zabawa taneczna z konkursami.
Serdecznie Zapraszamy!

Czytaj dalej


Festiwal Scyzoryki 2012

Z wielką przyjemnością informujemy, iż tegoroczny Festiwal Scyzoryki 2012 został poszerzony o kategorię Taniec. Między innymi dzięki naszym staraniom dzieci i młodzież z Kielc i całego woj. Świętokrzyskiego, będą miały okazję zaprezentować i sprawdzić swoje umiejętności taneczne szerszej publiczności na castingach oraz wielkim finale. Koordynatorem kategorii taniec będzie Karolina Bilska…

Czytaj dalej


Kurs Pierwszego tańca

Od 4 kwietnia rusza Kurs Pierwszego tańca oraz tańców weselnych dla narzeczonych i gości.
Zapisy i informacje dodatkowe pod numerem telefonu: 662 555 552Mistrzowie Polski!
Dnia 31 marca w Jędrzejowie odbyły się Mistrzostwa Polski federacji IDO, w których rywalizowali tancerze szkoły Świat Tańca. Nasi reprezentanci, jak zwykle nie zawiedli, i stanęli na najwyższym 1 miejscu podium, wygrywając najważniejsze kategorie mistrzostw Salsę i Latin Show.
Nasi tancerze startowali w następujących kategoriach:
Bernadeta Słapek: punktowana przez sędziów na II lokatę, Finał Latin Show solistki do 11 lat
Wiktoria Tworek: Pół finał Salsa solistki junior, Latin Show solistki junior
Barbara Przydatek: Pół finał Salsa solistki dorośli, latin Show solistki dorośli
Eliza Zieja, Marta Kręcikij, Mateusz Jaguś i Jarosław Góralski: III miejsce Mistrzostw Polski Mini Formacja Latin Show dorośli
Karolina Bilska i Robert Rowiński: I miejsce Mistrzostw Polski Salsa Pary dorośli, I miejsce Mistrzostw Polski Latin Show Duetu dorośli
Szkoła Świat Tańca i Karolina Bilska serdecznie dziękuje wszystkim za obecność na zawodach i niesamowite wsparcie na widowni.

Zobacz Foto Galerie
Zobacz Video Galerie


Mistrzostwa Polski w Salsie
Kochani!
W najbliższą sobotę 31.03 w Jędrzejowie Mistrzostwa Polski w Salsie. Ja z Robertem Rowińskim oraz moi Tancerze Świata Tańca
startujemy w najważniejszych kategoriach, walczymy o pierwsze miejsca, dlatego liczymy na kibiców i wasze wsparcie na widowni!

Czytaj dalej