O nas

 
O szkole  ” Świat Tańca „

Szkoła Karoliny Bilskiej Świat Tańca powstała z pasji do tańca. Karolina, to młoda, utalentowana i utytułowana tancerka. Nie sposób wyliczyć wszystkie osiągnięcia w jej wieloletniej karierze. Jednak koniecznie trzeba wspomnieć o wielokrotnym mistrzostwie Polski i półfinale Mistrzostw Świata w tańcach Latynoamerykańskich i Standartowych.
Karolina Bilska osiągnęła najwyższą międzynarodową klasę „S”.
Jest także mistrzynią Belgii i Niemiec i laureatką pierwszego miejsca na międzynarodowym turnieju Tango Argentino, wielokrotna i aktualna mistrzyni polski w Salsie oraz tańcu Latin Show, Bachata i Merengue. Karolina tańczyła już jako czterolatka, uczyła się u najlepszych trenerów na świecie, takich jak Katia i Giordano Vanone, Carol MacRaild, Colin James, Lasse Odegaard, Bo Loft Jansen, Hubert De Maeshalk. Po studiach na AWF-ie zdobyła umiejętności trenerskie. Jest certyfikownym i dyplomowanym instruktorem tańca i rekreacji ruchowej. Taniec, to jej zdaniem sposób na lepsze, piękniejsze życie. Także estetyka poruszania się, interesujące spotkania towarzyskie, poznawanie nowych ludzi i wyrażanie własnych emocji. Karolina mogłaby tańczyć i uczyć tańca wszędzie. Ale kocha Kielce i wraca do Kielc. Ideą oferty Świata Tańca jest dotarcie do ludzi dorosłych po to, żeby mogli w kulturalnych warunkach i z pożytkiem dla siebie spędzić wolny czas. Żeby nie siedzieć przed telewizorem, nie tyć, nie pozbawiać się przyjemności życia. Świat Tańca przystosowany jest do możliwości każdej kieszeni. Kursy adresowane są do wszystkich począwszy od 3 latków, dzieci szkolnej i młodzieży, po dorosłych miłośników tańca.

Zapraszamy!

 

 

 

NASI INSTRUKTORZY:

Karolina Bilska

Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata oraz wielu Międzynarodowych zawodach sportowych.  Mistrzyni Polski w Salsie w latach 2011, 2012 oraz 2013, w kategorii Bachata Mistrzyni Polski 2013, Finalistka Mistrzostw Świata 2011 i 2013r. Dyplomowana instruktorka tańca i animacji i rekreacji ruchowej, mająca doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolach i szkołach podstawowych. Trener wielu sportowych par tańca towarzyskiego i tańców karaibskich. W swoim dorobku ma m.in. Mistrzów Polski w kategorii wiekowej 14-15 lat, pow. 15 lat oraz Mistrzów Polski i Mistrzów Świata 2011 i 2012 w kategorii Mini Formacje Latin Show. Organizatorka wielu imprez tanecznych, eventów, zawodów tanecznych i ogólnopolskich przeglądów tanecznych dla dzieci i młodzieży.

Właściciel szkoły „Świat Tańca” w Kielcach. Choreograf, współorganizator i koordynator I i II edycji programu ”Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą”. Współorganizator, koordynator oraz jurorka Festiwalu „Scyzoryki” 2012 i 2013 w kategorii Taniec. Nauczyciel tańca w wielu przedszkolach w Kiecach. Jurorka Festiwalu promującego talenty dziecięce „Gdy pasja w duszy gra”. Organizatorka eventów i warsztatów tanecznych „Świat Tańca z Gwiazdami”.